Пропонуємо своїм клієнтам купити бетон М300 В22,5 з доставкою по Львову та Львівській області. М300 є найбільш затребуваним бетоном, який можна використовувати в усіх сферах будівництва. Бетон класу В22.5 (марка М300) формується шляхом затвердіння ущільненої суміші з в’язкої речовини, що складається, як правило, з води, цементу і заповнювача (піску і щебеню), з можливістю введення деяких добавок, які підсилюють будь-які його характеристики.


Ціни на бетон М300 – від 1810 грн за м³

 

Для розрахунку точної ціни з доставкою на ваш об’єкт зателефонуйте за номерами: 099 744 9577 або 098 419 7650, оскільки ціна за куб дещо залежить від відстані транспортування та об’єму.

 


Бетон М300
Бетон М300 – один з найпопулярніших класів бетону

Бетон М300 належить до важких бетонних сумішей. Цей вид матеріалу завдяки своїм унікальним властивостям може застосовуватися для досягнення самих різних цілей при комерційному та індивідуальному будівництві. Бетонні суміші В22.5 можуть без проблем витримувати постійні сильні навантаження, що важливо при будівництві будь-яких споруд.

Характеристики суміші В22.5 (М300)

  • Клас міцності: B-22.5
  • Середня міцність, кгс / кв.см: 294
  • Рухливість: П1 – П4
  • Морозостійкість: F100 – F200
  • Жорсткість: Ж1 – Ж4
  • Водонепроникність: W4 – W10

Бетон цієї марки володіє такими важливими характеристиками, як довговічність, вогнестійкість, морозостійкість і водонепроникність, які роблять його зручним для будівельних робіт.

Застосування бетону В22.5 (М300)

На даний момент цю марку бетону можна назвати лідером продажів на рівні з М200. Це пов’язано з широкою сферою його застосування. Основні галузі використання – це зведення монолітних фундаментів, виготовлення паль, сходів і огорож, а також підпірних і монолітних стін, тротуарів, доріжок і т. д. В нас можна купити бетон класу В22.5 з доставкою по Львівській області, а також бетонні кільця та інші вироби.

Цей міцний, екологічний та простий в застосуванні універсальний будівельний матеріал можна віднести до числа найбільш економічно вигідних бетонних сумішей, оскільки співвідношення ціна/якість реалізується в ньому найбільш оптимально. Вартість бетону М300 залежить від його складу, особливо від використаної основи (гравій або граніт).

Таким чином, поєднання ціни, якості та універсальності бетону цієї марки робить його незамінним помічником при будь-якому будівництві.

Крім того, слід звернути вашу увагу на те, що всі товари нашої компанії сертифіковані і повністю відповідають держстандартам. Ми доставимо ваш бетон до місця призначення, якщо воно знаходиться в межах Львівської області або недалеко від неї.

Правильний склад кожного куба бетону М300 В22,5 та інших марок дозволяє бути впевненим у надійності і довговічності споруджуваного об’єкту.