Наша компанія пропонує весь асортимент сипучих будівельних матеріалів, серед яких і гранітний відсів. Кожному клієнту гарантуємо розумні ціни на продукцію та оперативну доставку по Львову та Львівській області.


Ціни на відсів – від 530 грн за м куб.

Для розрахунку точної ціни з доставкою у Львів та по області зателефонуйте за номерами: 099 744 9577 або 098 419 7650, оскільки ціна за куб суттєво залежить від типу транспорту, відстані транспортування та об’єму відсіву.


Гранітний відсів Львів

Де застосовують продукцію?

Гранітний відсів – це вторинний продукт, отриманий в процесі виробництва щебеню. Утворюється він при дробленні граніту. По суті, матеріал володіє схожими зі щебенем властивостями, тому застосовується в різних сферах:

  • виготовлення залізобетонної продукції, тротуарної плитки;
  • виробництво бетонних сумішей, оздоблювальних матеріалів;
  • створення декоративних стінових панелей;
  • укладання дорожніх полотен;
  • випуск керамічної продукції.

Ще один ефективний спосіб використання гранітного відсіву – посипання обмерзлих доріжок в зимовий час.

Чому «Бетон-Стандарт»:

Ми націлені на чесне і прозоре співробітництво з покупцями, тому відповідаємо за належну якість товару і утримуємо низькі ціни на матеріал. Гранітний відсів щебеню відповідає жорстким нормативним вимогам ДСТУ. Він екологічно чистий, міцний і довговічний. Переконайтеся самі, замовивши потрібну кількість відсіву через нашу компанію.

Гарантуємо:

  • професійну консультацію;
  • доставку товару по різних районах Львова та області в будь-який час доби;
  • великі знижки при замовленні великих партій будматеріалів.

З усіх питань телефонуйте нашим операторам та консультуйтеся.

Також крім відсіву вас може зацікавити щебінь з доставкою, який доступний до замовлення.

Купуйте відсів з доставкою

В нашому автопарку є самоскиди різної вантажопідйомності, щоб перевозити будматеріали будь-яких об’ємів. Незалежно від того, потрібно вам доставити 5 кубів відсіву, чи привезти на будівельний майданчик понад 500 кубів, замовлення виконаємо з дотриманням обумовлених термінів та з максимальною вигодою для вас. Перевезеннями займаємося щодня. За добу доставляємо до 1000 м3 відсіву.