Наша компанія продає щебінь всіх популярних видів і фракцій. У нас можна дешево купити невеликий об’єм матеріалу для приватної забудови, або замовити його оптом для великого підприємства. Мінімальна партія становить 3 кубометри, максимальна – залежить від потреб вашого об’єкту. Можливе постачання до 1000 кубометрів на добу.


Ціни на щебінь – від 560 грн за м куб.

Для розрахунку точної ціни з доставкою у Львів та по області зателефонуйте за номерами: 099 744 9577 або 098 419 7650, оскільки ціна за куб суттєво залежить від типу транспорту, відстані транспортування та об’єму щебеню.


Річковий щебінь у Львові
Крім гранітного доступний також більш бюджетний річковий щебінь фракцій 5-20, 20-40 та 40-70

Види щебеню

Щебінь (щебінка) – неорганічний сипучий матеріал, який видобувається шляхом дроблення і вивітрювання в кар’єрі твердих гірських порід (граніту, гравію, вапняку). Він має зернисту структуру, величина частинок становить від 5 мм.

Залежно від розміру каменів щебінь поділяють на фракції: дрібну, середню і велику. Величина визначає сферу застосування продукту і його популярність.

За статисткою продажів, найбільш затребуваними вважаються такі різновиди природного щебеню: гранітний, гравійний і вапняковий.

Гранітний щебінь у Львові

Гранітний щебінь

Цей нерудний матеріал виготовляється шляхом дроблення граніту (продукту виверженої гірської породи). Такий щебінь є оптимальним по співвідношенню характеристик і вартості матеріалом для використання в будівельних і дорожніх роботах. В нас можна купити такий щебінь недорого: ціна з самовивозом від 1500 грн за м3.

Цей вид відрізняється:

 • міцністю;
 • довговічністю;
 • стійкістю до зовнішніх впливів і навантажень.

Гранітний щебінь (дрібної і середньої фракції) переважно використовують для виробництва надміцного бетону, який необхідний при спорудженні доріг і мостів, заливці фундаментів будівель (заводів, житлових будинків). Він також незамінний при зведенні залізобетонних конструкцій, тротуарів та майданчиків.

Гравійний щебінь

Щебінь гравійний – природний матеріал, який займає особливе місце в дорожній і будівельній галузі. Даний вид в свою чергу ділиться на гравій і подрібнений щебінь. +

Виробництво гравійної щебінки відбувається:

 • шляхом просіювання кар’єрних порід;
 • з природного каменю за допомогою його дроблення.

Матеріал відрізняється:

 • морозостійкістю;
 • низьким радіоактивним фоном;
 • надійністю.

По міцності гравій поступається граніту. Але вартість за куб такого щебеню нижча: при самовивозі ціна починається від 750 грн; з доставкою – від 1100 грн. Це дає можливість заощадити на матеріалі без шкоди для якості.

Гравійний щебінь використовують в цивільному і дорожньому будівництві, в ландшафтному дизайні, як заповнювач для залізобетонних споруд і бетону.

Вапняковий щебінь

Видобуток вапнякового щебеню (великої, середньої та дрібної фракції) відбувається шляхом подрібнення пластів вапняку (осадових гірських порід). Цей матеріал являє собою камені різних кольорів.

Його використовують в:

 • харчовому і скляному виробництві;
 • поліграфічній галузі;
 • бетонних розчинах (для будівельних і дорожніх робіт).

Переваги цього будівельного матеріалу полягають в його екологічності, стійкості до температурних коливань та доступності. Щебінь з пористих гірських порід дешевий: ціна за тонну такої сировини нижча ціни за тонну гранітного або гравійного щебеню.

Недорогий вапняковий щебінь можна замовити і купити з доставкою по Львову та Львівській області. Умови регулярних поставок за межі Львова обумовлюються індивідуально. Продаж здійснюється оптом і в роздріб за цінами виробника.

Базові характеристики щебеню

Перед придбанням щебеню рекомендують звернути увагу на:

Лещадність. Параметр, що визначає площину щебеню, тобто число гострих і гладких зерен в загальній масі. Чим вищий відсоток лещадності, тим краще він підходить для виготовлення ЗБВ.

Міцність. Ця властивість безпосередньо залежить від якості природного каменю. Існує п’ять марок міцності щебеню: М300, М600, М800, М1200, М1400. Найбільш міцний матеріал з коефіцієнтом 1 400.

Морозостійкість. Параметр, який говорить про число циклів відтавання і заморожування, в рамках яких продукт зберігає якість. Позначається символом «F». Найбільш затребувана марка – F300.

Радіоактивність. Категорія, що показує інтенсивність природної радіації каменю (1, 2, 3 класи). Щебінь першого класу використовують як будівельний матеріал при зведенні житлових конструкцій, а третього – при здійсненні дорожніх робіт.

Для кожного виду діяльності (дорожнього, цивільного будівництва, ландшафтного дизайну і т. д.) підбирається певний сорт продукту, спосіб доставки і пункти перевалки природного щебеню.

Чому варто купити щебінь в нашій компанії?

Головна мета нашої організації – задовольнити запити кожного клієнта.

Наші переваги:

 • Оперативність. Наш автопарк включає 10 машин, тому доставка щебеню розсипом по Львову, Львівській області займає 1 добу. Завантаження замовлення – в день звернення, можливий самовивіз. У віддалені міста організовується постачання щебеню з/д транспортом (вагонами), при відсутності з/д станції в пункті доставки виконуємо перевалку.
 • Якість. Наш щебінь (дрібної, середньої, великої фракції) сертифікований, тому підходить для проведення будь-яких робіт: будівельних, дорожних, ландшафтних.
 • Доступність. Наявність власних кар’єрів для видобутку щебеню з природного каменю і заводів з переробки дозволяють нам встановлювати ціну за куб «від виробника». Вартість варіюється в залежності від способу поставки (машинами або з/д транспортом, тобто вагонами).

Крім щебеню вас також поже зацікавити і пісок, який у нас також доступний дешево.

Щоб замовити і недорого купити навалом або в мішках щебінь дрібної, середньої і великої фракції (марки 800, 1200, 1400) з оперативною доставкою, обговорити терміни поставки і можливість перевалки, зв’яжіться з нашими консультантами з продажу по телефону у Львові: 099 744 9577 або 098 419 7650.