Ми пропонуємо пісок у Львові в широкому асортименті з доставкою – від дешевого для підсипок до дорогого чистого митого білого та жовтого піску для бетону та цементних розчинів.


Ціни на пісок – від 250 грн за м куб.

Для розрахунку точної ціни з доставкою у Львів та по області зателефонуйте за номерами: 099 744 9577 або 098 419 7650, оскільки ціна за куб суттєво залежить від типу транспорту, відстані транспортування та об’єму піску.


Пісок для різних потреб

Види піску

  • Кар’єрний – найбільш вигідний за вартістю. Це найдрібніші частинки гірських порід з невеликим відсотком домішок, щебеню, глини.
  • Річковий – оброблений природним чином. Все сміття з такої сировини вимивається, а частки відшліфовуються і стають гладкими.
  • Сіяний – пропущений через спеціальні сита для очищення продукту від крупних сторонніх домішок.
  • Митий – чистий вміст, відфільтрований від сміття і бруду намивним способом.
Чистий пісок для бетонних розчинів

Сфера застосування

Найчастіше пісок купують оптом для виробництва – натуральну сировину крупної фракції включають до складу ЗБВ, цегли, блоків, а дрібніший, просіяний – стає основою штукатурок і шпаклівок. Велике використання такого природного компонента в засипці котлованів і формуванні фундаменту, асфальтоукладальних роботах, ландшафтному дизайні.

Чому варто працювати з нами?

  • Ми працюємо без посередників, тому пропонуємо низькі ціни на покупку будматеріалів.
  • Оперативно оформляємо доставку по Львову та Львівській області.
  • Мінімальний обсяг продажу – 3 м³, а для покупців, які купують оптом великий об’єм продукції, діють спеціальні пропозиції по прайс листу.
  • Займаємося продажем 24/7 – навіть якщо ви звернулися до нас вперше, ми організуємо поставку замовлення в найзручніший час.
  • Власний парк спецтехніки дозволяє продавати в день до 1000 кубів будівельних матеріалів.

Щоб розрахувати вартість замовлення, звертайтеся до менеджерів нашої компанії. У нас ви можете купити якісний будівельний матеріал за оптовою ціною.

Разом з піском для потреб будівництва зазвичай потрібен і щебінь, який в нас доступний в широкому асортименті зп низькими цінами – разом замовляти дешевше.

Пісок з доставкою по Львову і області

«Бетон-Стандарт» – постачальник кар’єрного і річкового піску. Ми пропонуємо митий і просіяний матеріал як бюджетної, так і накращої якості, від всіх кар’єрів нашої області. Працюємо у Львові та Львівській області, возимо матеріал об’ємом від 3 м³ до практично необмеженої кількості. У нас ви можете купити пісок за вигідними цінами – як для капітального будівництва, так і для дрібних побутових потреб.

Щоб замовити пісок буд-якого типу з оперативною доставкою, обговорити терміни поставки і можливість перевалки, зв’яжіться з нашими операторами по телефону у Львові: 099 744 9577 або 098 419 7650.