Компанія Бетон-Стандарт займається не тільки виробництвом і продажем бетону, але і його доставкою по Львову і найближчих містах. Доставка бетону міксером забезпечує збереження та однорідність суміші. При такому транспортуванні виключається потрапляння в розчин атмосферних опадів, вплив вітру і сонця, витік розчину і порушення його складу.

Доставка бетону
Доставка бетону від нашої компанії за низькими цінами

Як правило, розчин замішується на заводі, і вже звідти перевозиться на об’єкти будівництва. Але в окремих випадках можливе приготування суміші під час транспортування, коли в барабан автобетонозмішувача завантажують воду, цемент і заповнювачі. Наша компанія пропонує будь-який варіант в залежності від побажань замовника.

Кожне замовлення індивідуальне, тому ціну на куб бетону з доставкою вам підкажуть наші фахівці по телефону.

Доставка бетону – умови:

  1. Доставка здійснюється автобетонозмішувачі об’ємом 7-12 м3
  2. Відстань понад 30 км від Львова – за погодженням
  3. При замовленні продукції обсягом менше 7 м3, вартість доставки оплачується як за 7 м3;
  4. Нормативний час розвантаження міксера об’ємом 9 м3 – 60 хв, понад 1 годину – оплачується окремо.
  5. Доставка худого бетону – самоскидами 15-20 м3.
  6. Мінімальне замовлення – 5 м3 бетону.

Вартість доставки бетону і порожнього прогону автобетонозмішувача

На даний момент для розрахунку вартості доставки зв’яжіться з нами по телефону. Форма для розрахунку вартості з’явиться на сайті пізніше.

Автобетонозмішувачі

Наша компанія пропонує поставку готового розчину за допомогою автобетонозмішувачів – зручних вантажних машин, які обладнані спеціальною ємністю, яка обертається. Вони використовуються для транспортування готової суміші з заводу без втрати якості і основних властивостей, а також для приготування розчину прямо на будівельному об’єкті. Технічні особливості таких автомобілів дозволяють здійснювати транспортування бетону при будь-яких кліматичних умовах навіть на далекі відстані.

Також в компанії Бетон-Стандарт доступна така послуга, як оренда бетононасосу.

Доставка бетону по Львівській області.

Для наших клієнтів ми пропонуємо бетон, ціна за 1 м3 якого починається від 1530 грн. Поставки доступні для Львова, та для інших міст Львівської області, а також для багатьох міст, розташованих в радіусі 150 км від Львова.