Кільця бетонні застосовуються для облаштування колодязів та каналізації, септиків різних типів. Залежно від сфери призначення, вони розрізняються по вазі, діаметру і висоті. В нас ви можете замовити бетонні кільця всіх типорозмірів з доставкою у Львів та по області. Прайс на основні типорозміри – на сторінці нижче.

Бетонні кільця для колодязів виготовляються з бетону особливої ​​міцності і оснащуються арматурою. Основні їх характеристики – міцність, довговічність, стійкість до стиснення. Кільця стійкі до впливу вологи, тому можуть застосовуватися при облаштуванні криниць, септиків, фільтраційних колодязів, вигрібних ям (септиків), а також в системах незнімної опалубки.

Бетонні кільця Львів

Завдяки швидкому та зручному монтажу, залізобетонні кільця отримали широку популярність, як в приватному будівництві, так і серед великих інженерних компаній. У нас ви можете купити бетонні кільця за оптовою ціною з доставкою на ваш об’єкт.

Ціни на бетонні кільця для криниць та каналізації

Якщо ви хочете заощадити на будівельних витратах, купуйте продукцію безпосередньо у виробника. В нас ви можете замовити ЗБ кільця без посередників.

Вартість найпоширеніших позицій вказана в таблиці. Якщо вам потрібні інші типорозміри – запитуйте наших операторів по телефону.

Діаметр внутрішнійНайменуванняВартість
60 смКільце КС6.8від 400 грн
80 смКільце криничне КС8.8від 500 грн
Кришка / дновід 500 грн
1 мКільце КС10.9 від 800 грн
Кільце КС10.6від 600 грн
Кришка / дновід 800 грн
Кришка дорожня підсиленавід 850 грн
1,5 мКільце КС15.9 від 1100 грн
Кільце КС15.6 від 1000 грн
Кришка / дно від 1100 грн
2 мКільце КС20.9 від 1400 грн
Кришка / дновід 1400 грн

Вартість доставки та монтажу уточнюйте в операторів за телефонами: 099 744 9577 або 098 419 7650, оскільки вона сильно різниться залежно від вмісту замовлення та місця розташування об’єкту.

В наявності також стакани (кільця, відлиті відразу з днищем). Вартість аналогічна, як у звичайного кільця + дна.

Бетонні кільця КС – особливості доставки

Наявність маніпуляторів та іншої спецтехніки в автопарку дозволяє дбайливо вивантажити тазмонтувати вироби. Процес займе всього декілька хвилин. Ціна транспортування бетонних колодязних кілець залежить від відстані до вашого об’єкта і виду транспорту. Зв’яжіться з нашим оператором, і він розрахує вартість послуги.

Щоб не пошкодити колодязні бетонні кільця при перевезенні, ми дотримуємося правил їх транспортування. Продукція повинна складатися в кузов в положенні, яке відповідає її монтажу. Тоді пересування по нерівному дорожньому покриттю не призведе до утворення відколів чи тріщин. Тому купивши у нас бетонне криничне кільце за ціною без переплат, ви можете розраховувати на професійну доставку виробів. Позбавте себе від транспортного клопоту, довіривши роботу нашим водіям.

5 причин, щоб купити бетонні кільця для каналізації та криниць у нас:

«Бетон-Стандарт» пропонує:

  • Широкий асортимент бетонних колодязних кілець різної конфігурації.
  • Безкоштовні консультації з вибору моделей, монтажу і зберігання.
  • Адекватні ціни на бетонні кільця під сучасні колодязі. Прайс-лист можна завантажити на сайті.
  • Оперативну доставку по Львівській області за допомогою спецтехніки з власного автопарку.
  • Прозору співпрацю. У договорі для фізичних, юридичних осіб ми детально прописуємо зобов’язання і неухильно їх дотримуємося.

Щоб купити бетонні кільця для колодязя з маркуванням КС-15, КС-15-9, КС-10-9 або інші варіанти колодязних ЗБВ з каталогу, скористайтеся телефонами: 099 744 9577 або 098 419 7650.